Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 11, 2018 in Prawo |

Czy obcokrajowiec może założyć firmę w Polsce? Jak założyć firmę?

Czy obcokrajowiec może założyć firmę w Polsce? Jak założyć firmę?

Jesteś obcokrajowcem lub ktoś z bliskich Ci osób ma taki status? Boisz się, że nie dasz rady znaleźć godziwej pracy, a masz pomysł na siebie i swoje życie?

Czy obcokrajowiec może założyć firmę w Polsce?

Czy obcokrajowiec może założyć firmę w Polsce? Oczywiście! To nie taki trudne i skomplikowane, jak się wydaje. Zastanawiasz się, jak obcokrajowiec może założyć firmę w Polsce? To proste! Obowiązujące zasady są takie same, jak te, które dotyczą Polaków. W tym przypadku nie ma między Wami żadnej różnicy! Zdecydowanie łatwiej będzie Ci jednak rozpocząć działalność gospodarczą, jeżeli jesteś obywatelem Unii Europejskiej. Jeżeli pochodzisz z innego kraju, musisz niestety spełnić pewne wymogi, na przykład uzyskać zezwolenie na pobyt stały lub status uchodźcy.

zakładanie spółki z oo przez cudzoziemców

Jeśli interesuje Cię ten temat, dużo więcej informacji znajdziesz w specjalnych poradnikach stworzonych po to, by przygotować Cię na kontakt z urzędem. Wpisz w okno wyszukiwarki hasło “zakładanie spółki z oo przez cudzoziemców” i zapoznaj się z dostępnymi wynikami wyszukiwania. Nie spiesz się, czytaj dokładnie, a już niedługo zostaniesz właścicielem swojej własnej spółki!